Állásajánlat: HR RIPORTÁLÁSI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOHRRI-0827

Partnerünk egy világszinten piacvezető gumiabroncs gyártással foglalkozó vállalat. A cég termékei a világ mintegy 180 országában elérhetőek, irodái és kutatási központjai 30 országban működnek, Magyarországon mintegy 3000 dolgozó részére biztosítanak biztos megélhetést. Sikereik eredményeképp kollégát keresünk számukra a következő munkakörbe:

HR RIPORTÁLÁSI MUNKATÁRS

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
  • Kompenzációval kapcsolatos adatok elemzése, javaslattétel és folyamatos tervezés
  • HR controllinggal kapcsolatos adatkezelés
  • Havi riportok készítése
  • Szabályzatok készítése, módosítása
  • Átfogó szervezetfejlesztési projektekben, valamint az egyes HR funkciók fejlesztésében való részvétel
  • Állásbörzék megszervezésével kapcsolatos feladatok
  • SAP rendszer használata

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség gazdasági területen
  • Magas szintű excel tudás (Pivot  táblák, függvények önálló használata)
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (riportok és a felsővezetőkkel való kommunikáció során kell használni napi szinten)
  • Rendszerszemlélet, a részletekre kiterjedő figyelem
  • Proaktivitás

Előny:
  • HR területen szerzett végzettség, vagy ilyen irányú érdeklődés
  • Hasonló adatelemzési területen szerzett tapasztalat
  • Munkajogi ismeretek

Amit a cég kínál:
  • Hosszútávú munkalehetőség multinacionális környezetben
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség mentor mellett
  • Napi egyszeri ingyenes étkezés biztosítása
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Céges programok, rendezvények
  • Ingyenes céges buszjárat 50 km-es körzetből a munkarendhez igazodóan
  • Ingyenes szálláslehetőség a cég 3*-os apartmanszállójában
  • Dolgozói kedvezmények környékbeli szolgáltatóknál

Munkavégzés helye:
  • Rácalmás (Megközelítés autóval, vagy a céges ingyenes buszjárattal lehetséges)

Jelentkezni frissített, magyar ÉS angol nyelvű önéletrajz csatolásával lehet!