Állásajánlat: SAP MM CONSULTANT / ANALYST / Budapest

Állásajánlat: SAP MM CONSULTANT / ANALYST
Hivatkozási szám: MFSTSSAP-0816

SAP tanácsadóként gondolt már arra, hogy egy gyártó vállalat IT kompetencia központjában európai projekteken dolgozzon? Néhány éves tapasztalattal rendelkezik SAP MM tanácsadásban? Ha igen, pályázza meg MOST ezt a pozíciót!

Ügyfelünk a századforduló óta működő, dinamikusan fejlődő, terméktervezéssel, -fejlesztéssel és gyártással foglalkozó konszern magyarországi vállalata. Az 1990-es években alapították hazánkban a jelenleg 800 fővel működő gyáregységüket Kelet-Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket.

2008 - ban az IT osztályból különvált egy Application Development Centre, amely időközben kompetencia központtá vált. A fejlődés magával hozta a informatikai szakértő csapat bővülését újabb funkciókkal, ezért keresünk most új, SAP MM modul tanácsadásában és elemzésében tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi pozícióba:

SAP MM CONSULTANT /ANALYST

Tapasztalt munkatársat keresünk, aki igényes, pontos, precíz munkát végez, eredeti ötleteivel aktívan támogatja a csapat munkáját. Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, akik élnek-halnak azért, hogy eredményeket érjenek el és sikeresen megoldják a problémákat. Nem "fogaskereket", hanem "motort" keresünk!

Feladatok:

  • Új megoldások tervezése és megvalósítása az üzleti osztályokkal az SAP MM modul területén,
  • A meglévő megoldások kiterjesztése a vállalat egyéb helyszíneire,
  • Globális támogatás a vállalatcsoporton belül az SAP MM modul területén,
  • Új programfejlesztések dokumentálása,
  • Az új / módosított programok funkcionális tesztelése,
  • A jelentett programhibák elemzése és a lehetséges megoldások megtalálása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi informatikai vagy villamosmérnöki végzettség,
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat SAP MM modulban,
  • Erős középszintű angol nyelvtudás,
  • Projektmenedzsment tapasztalat,
  • Customizingban szerzett tapasztalat.

Előnyök:

  • Német nyelvtudás,
  • ABAP fejlesztésben szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Külföldi betanulási lehetőség,
  • Konszern szintű projektek várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, idegen nyelvű és magyar önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban
  • vagy
  • Német Felsőfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: SAP fejlesztő / SAP tanácsadó
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Vállalatirányítási rendszerek (SAP / Oracle / MS Dynamics)

Pozíciószint:

  • Beosztott