Állásajánlat: SZERVIZTECHNIKUS - Esztergom és környéke / Pest megye

Állásajánlat: SZERVIZTECHNIKUS - Esztergom és környéke
Hivatkozási szám: MSTSZERV-0808

Szeretne Magyarország piacvezető darus cégénél dolgozni?
PEST megyében lakik és olyan lehetőséget keres, ahol hosszú távon dolgozhat?
Ebben az esetben ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben. A cég világszerte 4.400 főt alkalmaz a világ 34 országában. A anyacég biztosítja a magas szintű műszaki és stabil pénzügyi hátteret. A magyar leányvállalat 20 éve alakult, s már évek óta piacvezető Magyarországon a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt. Tevékenységük: új daruk tervezése, gyártása, bármilyen gyártású, meglévő daru korszerűsítése, karbantartása, alkatrész ellátása. Termékeik és az azokhoz kapcsolódó szerviz szolgáltatásaik speciálisak. A szervizes csapat 30-35 kiváló szakemberből áll, akik országosan látják el a feladatukat.

Jelenleg BUDAPEST és környékére keresnek új munkatársat egy megbízható, talpraesett, karbantartást, szerelést kedvelő szakember személyében, aki szereti az önállóságot, szabadságot.

A pozíció: SZERVIZTECHNIKUS - Esztergom és környéke

Feladatok:

  • Különböző gyártmányú daruk szervizelése a helyszínen szabadban, illetve zárt üzemcsarnokban egyaránt,
  • Időközönkénti karbantartási munkák elvégzése változó helyszíneken,
  • Vevői kapcsolattartás,
  • A helyszíni látogatás alatt állapotfelmérés, karbantartási, illetve javítási javaslatok kidolgozása, ajánlatadás, Időközönként külföldi tréningeken való részvétel.

Elvárások:

  • Érettségi ÉS villanyszerelői végzettség (erősáram),
  • Legalább 2 – 3 év ipari szerelői, karbantartói tapasztalat frekvenciaváltók és hajtások szerelésében,
  • MS Office ismeretek,
  • Jogosítvány.

Előnyök:

  • Emelőgépek szervizelése, ügyintézése,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés,
  • cafeteria hozzájárulás,
  • gépjármű,
  • magas technikai színvonal,
  • multinacionális környezet várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye
  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Villanyszerelő / Villamos szerelő
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Karbantartó mérnök/Karbantartásvezető
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Elektromos karbantartó