Állásajánlat: TAKTIKAI BESZERZŐ (GYÁRTÓCÉG) / Pest megye

Állásajánlat: TAKTIKAI BESZERZŐ (GYÁRTÓCÉG)
Hivatkozási szám: MSTBESZE-0726

Gondolt már arra, hogy olyan cégnél dolgozzon, ahol a légkör a cégkultúrából adódóan családias és baráti?

Fontos Önnek, hogy megbecsüljék munkáját és támogassák elképzeléseit?
Célja, hogy egy jól szervezett csapat részeként dolgozzon, ahol a gyártás is szakszerű?

Ha ezekre igen a válasza, akkor itt a lehetőség, mert ez az állásajánlatunk Önnek szól!

Ügyfelünk 140 éves tapasztalattal a háta mögött fejleszti termékeit a fenntartható termelékenység jegyében. Gyártóüzemeik több, mint 20 országban vannak jelen. Termékeinek és szolgáltatásainak kínálatába a kompresszorok, levegőkezelő rendszerek, építőipari és bányászati berendezések, ipari szerszámok és szerelési rendszerek mellett értékesítés utáni szolgáltatások és bérleti lehetőségek is tartoznak.

A magyarországi gyártóüzemben pneumatikus ipari szerszámok előállítása folyik.

A gyártási tevékenység támogatását végző LOGISZTIKAI csapatba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: TAKTIKAI BESZERZŐ (GYÁRTÓCÉG)

Feladatok:

  • A stratégiai beszerzőkkel és a csoportvezetővel együttműködve biztosítja és irányítja a transzfereket a KPI célok és határidők betartásával,
  • Irányítja a régi beszállítóknál a kifuttatást és a felfuttatást az újaknál,
  • Készletmenedzsment - biztosítja az elegendő készletmennyiséget a szállítási és az azt követő időszakra,
  • Biztosítja, hogy az új beszállítók megismerjék és megértsék a vállalat logisztikai követelményeit; oktatja, vezeti őket addig, míg képesek lesznek a vállalat szabályai és a vállalat elvárásai alapján beszállítani,
  • Proaktívan figyeli az új beszállítók teljesítményét, fejlődését, míg átadhatók nem lesznek a Call-off csapatnak,
  • Felismeri a beszállítói eltéréseket, korai stádiumban osztályozza a problémákat és akciókat dolgoz ki a további elemzésekhez és javításokhoz,
  • Kiosztja az első egyszerű megrendeléseket és utánköveti, míg az első szériagyártás megrendelés elkészül és jóváhagyásra kerül,
  • A beszállító a Call-off csoportnak akkor kerül átadásra, ha az első szériagyártás megrendelés elkészült, jóváhagyták és beszállítói oldalról nincs előrelátható kockázat,
  • Az átadást követően az új beszállítók teljesítményének megfigyelése,
  • A beszállítók irányítása, beleértve megrendelések kiadását, call-off jelentések frissítését,
  • A tervezők tájékoztatása a pontos szállítási adatokról, nyitott megrendelések követése és figyelése, beszállítói problémák esetén proaktív cselekvés,
  • Hetente utánkövetési megbeszéléseken való részvétel a logisztikával – keret és állapot beállítása,
  • KIR/MIR/MEBIR (Környezetirányítási, Munkahelyi egészségvédelem- és biztonságirányítási, Minőségirányítási rendszer) tudomásul vétele, illetve a rendszer követelményeinek betartása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség,
  • Legalább 2 – 3 éves tapasztalat műszaki termékeket gyártó cégnél beszerzésben és fuvarszervezésben,
  • Beszállítók kezelésében szerzett tapasztalat,
  • Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt).

Előnyök:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Műszaki ismeretek (alkatrészek beszerzése),
  • Vámügyintézési ismeretek,
  • EKÁER admin tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos felelősség, problémamegoldási lehetőség,
  • Skandináv kultúra várja a leendő munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Ügyfelünk Pest megye déli részén található, így mind gépjárművel, mind pedig tömegközlekedéssel elérhetőek.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Gyártástervezés (JIT) / Beszerzés

Pozíciószint:

  • Beosztott