Állásajánlat: VÁLLALATI INFORMATIKAI SZAKEMBER

Hivatkozási szám: MSTVEZET-1101

Ügyfelünk amerikai multinacionális, világszerte ismert cégóriás,
magyarországi leányvállalatukhoz keresünk az alábbi pozícióba új szakembert :

VÁLLALATI INFORMATIKAI SZAKEMBER

Elhivatott az informatika területén és szeret önállóan is dolgozni ?
Szívesen képviselné a magyarországi vállalat informatikai területét ?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL válaszolt, jelentkezzen, mert ez a lehetőség Önnek szól!

Milyen követelményeknek kell megfelelnie ?

    • Min. 2-3 éves tapasztalat informatikai munkakörben
    • MFG Pro vállalatirányítási rendszer ismerete
    • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban a napi szintű használathoz

Milyen feladatok várnak Önre?

    • Az informatikai tevékenységek teljes körű felügyelete ( hardver és szoftver )
    • A  cég vállalatirányítási rendszerének működtetése
    • A cég HR- szoftverérnek üzemeltetése ( Nexon bérszámfejtői és időnyilvántartó rendszer )
    • A felhasználók munkájának segítése, informatikai problémák elhárítása
    • IT projektek folyamatának megtervezése menedzselése
    • Hálózatok, munkaállomások felügyelete
    • Riportok generálása
    • Felhasználók supportolása
    • Önálló munkavégzés

Mit ajánl a Cég munkája megbecsüléseként?

    • Szakmai kihívásokat, izgalmas, változó feladatokat, projekteket
    • Kiemelkedő bérezést
    • 100%-ban bejelentett munkaviszony határozatlan idejű szerződéssel
    • Széleskörű Cafeteria juttatást
    • Bónusz lehetőséget
    • Medicover egészségtámogatást
    • Bejárási támogatást

Munkavégzés helye:

   • Gödöllő

Amennyiben a pozíció elnyerte  tetszését, jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül !