Állásajánlat: PROJECT MANAGER - FACILITY TERÜLET / Budapest

Állásajánlat: PROJECT MANAGER - FACILITY TERÜLET
Hivatkozási szám: MSTPROJE-0705

Amennyiben szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán szakmai minőségi munka folyik!
Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, pályázza meg ezt a pozíciót!

Ügyfelünk a kilencvenes évek elején alakult, jelenleg Lengyelországban, Romániában, Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában és Bulgáriában működik. A csoport alapítása óta kifejlesztett: 65 kereskedelmi objektumot, amely közel 1 200 000 négyzetméter bérleti területet kínál, 8 üzletet vásárolt, kb. 112 000 m2 bérleti területtel, 10 lakossági projektet fejlesztett ki kb. 400 000 m2 alapterülettel.
A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.
A management külföldi, ezért az angol nyelvet naponta kell használni.

Szakértői csapatukba keresünk bővítés céljából új kollégát, az alábbi pozícióba: PROJECT MANAGER - FACILITY TERÜLET

Feladatok:

  • A cég saját irodaházaiban működő üzemeltető cégek felügyelete,
  • A felmerülő problémák gyors megoldása,
  • Facility kérdések rendezése,
  • Fit out-okban történő aktív részvétel, azok lebonyolítása,
  • Pályáztatási folyamat teljes körű lebonyolítása,
  • CAPEX-OPEX,
  • Számlák jóváhagyása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség (gépészmérnök / építészmérnök / építőmérnök végzettség),
  • Legalább 4 – 5 év tapasztalat facility PROJECTMANAGEMENT területén nagy létesítményekben,
  • Property management tapasztalat (bérlőkkel való kapcsolattartás, egyeztetés),
  • Erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Létesítmény üzemeltetés/karbantartás
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Épületgépész
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Vezetői pozíciók
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Kivitelezés/Építésvezetés
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Energetikus mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Anyagmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás