Állásajánlat: SENIOR SZOFTVERTESZTELŐ

Hivatkozási szám: MSTSENIO-1001

Ki a Megbízó, aki hirdet ?

Ügyfelünk egy stabil hátterű, budapesti központú, de Európa-szerte működő informatikai vállalat.
Szoftvertesztelői csapatukba keresünk bővülés miatt tapasztalt szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

SENIOR SZOFTVERTESZTELŐ

Szeretnél részt venni szakmai kihívást jelentő telekommunikációs projektekben?
Szívesen vállalsz kiemelkedő szerepet a tesztelési folyamatokban ?
Szívesen támogatnád szakmai tudásoddal fejlesztő kollégáid munkáját ?
Az angol nyelvet bátran, szívesen használtad eddigi munkád során is ?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL válaszoltál, jelentkezz, mert ez a lehetőség Neked szól!

Milyen követelményeknek kell megfelelned ?

    • Szakmai felsőfokú végzettség
    • ISTQB CTFL vizsga  ELŐNY ,de nem elvárás
    • Legalább 2- 3 éves szakmai tapasztalat szoftvertesztelőként
    • Tesztelési módszertanok ismerete
    • Automatizált és/ vagy manuális tesztelésben szerzett tapasztalat
    • Microsoft technológiák ismerete ( Windows infrastruktúra )
    • Adatbázis kezelési alapismeretek ( SQL )

Milyen feladatok várnak Rád ?

    • Részt veszel manuális és automatizált tesztelésekben
    • Dokumentálod a tesztelések eredményeit
    • Aktívan részt veszel a teszttervezésekben és a -fejlesztésekben
    • Támogatod a szoftverfejlesztők munkáját
    • Üzleti elemzőkkel, ügyfelekkel és beszállítókkal tartod a kapcsolatot

Mit ajánl a Cég munkád megbecsüléseként?

    • A versenyképesnél KIEMELKEDŐBB alapbérezést
    • Széleskörű Cafeteria juttatást
    • Bónuszt ( 80% -ban egyéni teljesítmény alapján )
    • Céges laptopot és mobiltelefont
    • Rugalmas munkaidőt és Homeoffice lehetőségét
    • Szakmai kihívásokat, izgalmas, változó feladatokat
    • Nyugodt légkört, kiegyensúlyozott, támogató csapatot
    • Jól megközelíthető, modern irodai környezetet és infrastruktúrát

Előnyben részesítik, amennyiben ismered az alábbiakat:

    • Visual Studio alapok
    • Programozási alapismeretek ( C#, .NET )
    • Atlassian JIRA / Confluence ismerete
    • Jmeter ( SmartMeter )
    • Selenium
    • NUnit

Munkavégzés helye:

    • Budapest, pesti oldal

Munkaidő:

    • rugalmas, 8 óra (9:30-tól 16:00-ig, heti 1 Homeoffice próbaidő lejártát követően)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, kérlek magyar vagy angol nyelvű önéletrajzoddal pályázz rá a rendszerünkön keresztül!