Állásajánlat: SENIOR MÉDIATERVEZŐ- ÉS VÁSÁRLÓ

Hivatkozási szám: MSTMEDIA-0918

Szívesen dolgoznál egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalatnál egy modern irodai környezetben?

Rendelkezel felsőfokú végzettséggel és minimum 3 éves, ATL marketingkommunikációs területen szerzett tapasztalattal?

Szaktudásodat médiaügynökségnél vagy hirdető oldalon szerezted?

Naprakészen ismered a médiatrendeket, kommunikációs stratégiákat?

Ezen felül középfokú az angol nyelvtudásod is?

Amennyiben minden kérdésre igennel válaszoltál, ezt a pozíciót Neked találták ki, JELENTKEZZ!

Mit lehet tudni a munkáltatóról?

Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk 2-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

SENIOR MÉDIATERVEZŐ - ÉS VÁSÁRLÓ

Milyen juttatások járnak ezért a pozícióért?

  • Kiemelkedő alapbér
  • Cafeteria
  • Mobiltelefon és laptop (saját használatra is)
  • BKV bérlet
  • 13. havi bér
  • Sportkártya

Milyen feladatok várnak rád?

  • Médiatervek készítése az ügyfelek részére
  • Ügyféligények képviselete a médiatulajdonosok felé
  • A médiakampányok teljesülésének ellenőrzése
  • Versenytársak, médiapiac, médiakampányok elemzése
  • Kapcsolattartás a médiumok képviselőivel, az ügyfelekkel, kreatív ügynökségekkel, illetve a cégen belüli PPC specialistákkal

Te vagy a tökéletes jelölt, ha...

  • Felsőfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 3 éves tapasztalattal rendelkezel ATL marketingkommunikációs területen
  • Médiaügynökségnél vagy hirdetőoldalon szerezted szaktudásodat
  • Átfogó piacismerettel rendelkezel és alapos a szaktudásod a médiajog és a reklámjog területén
  • Naprakészen ismered a kommunikációs- és médiatrendeket
  • Alapos Excel tudással rendelkezel
  • Középfokú az angol nyelvtudásod
  • Analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel, nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre
  • Ügyfélközpontú vagy, jó kommunikációs és prezentációs készségekkel, ezen felül magas a problémamegoldó és konfliktuskezelő képességed
  • Csapatvezetői ambícióid vannak

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: napi 8 óra (9:00-18:00)

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, szakmai önéletrajzoddal jelentkezz rá rendszerünkön keresztül!