Állásajánlat: SENIOR C# SZOFTVERFEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: MSTSZOFT-1015

Ki a Megbízó, aki hirdet?

Ügyfelünk egy biztos hátterű, budapesti központú, de Európa-szerte működő informatikai vállalat.
Szoftverfejlesztői csapatukba keresünk tapasztalt szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

SENIOR C# SZOFTVERFEJLESZTŐ

Szeretne egy 3-4 fős fejlesztői csapat tagja lenni, ahol a szakmai vezetők egyben mentorok is?
Mindig is az „open door policy” híve volt?
Szeretne részt venni szakmai kihívást jelentő telekommunikációs projektekben?
Az angol nyelvet bátran használta eddig is a munkája során?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL válaszolt, jelentkezzen mert ez a lehetőség Önnek szól!

Milyen követelményeknek kell megfelelnie?

  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat szoftverfejlesztőként
  • .NET keretrendszer és a C# nyelv átfogó ismerete
  • Web alkalmazások és webservice-ek készítése (ASP.NET, MVC, SOAP)
  • HTML és CSS jártasság
  • MSSQL adatbázis gyakorlati ismerete (tervezés, méretezés, optimalizálás)
  • Windows operációs rendszerek ismerete (szolgáltatások, API-k)
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Szakmai angol nyelv kommunikációképes ismerete (írásban és szóban)

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Szoftver és adatbázis architektúra tervezés
  • Támogatja az üzleti döntés-előkészítési folyamatokat adatbázis elemzések készítésével
  • Közreműködik a rendszerhez kapcsolódó új technológiák kutatásában
  • Tervezni és teljesíteni a fontosabb modulokat

Mit ajánl a Cég munkája megbecsüléseként?

  • Szakmai kihívásokat, izgalmas, változó feladatokat
  • Nyugodt légkört, kiegyensúlyozott, támogató csapatot
  • Jól megközelíthető, modern irodai környezetet és infrastruktúrát

Előnyben részesítik, amennyiben rendelkezik:

  • Hálózati ismeretekkel (socket programozás, routing, NAT, firewall)
  • Telekommunikációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalattal
  • Jártas VoIP technológiákban (SIP, RTP)
  • Önállóan vagy csapatban fejlesztett referencia munkával
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • DevOps vagy CD tapasztalattal

Munkavégzés helye:

  • Budapest, pesti oldal

Munkaidő:

  • Rugalmas, 8 óra(9:30-tól 16:00-ig, heti 1 home office próbaidő lejártát követően)

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését kérem magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá a rendszerünkön keresztül!