Állásajánlat: OPERATÍV BESZERZŐ (GYÁRTÓCÉG) / Pest megye

Állásajánlat: OPERATÍV BESZERZŐ (GYÁRTÓCÉG)
Hivatkozási szám: MSTSENIO-0426

Gondolt már arra, hogy olyan cégnél dolgozzon, ahol a légkör a cégkultúrából adódóan családias és baráti?
Ahol megbecsülik a munkáját mind a vezetői, mind pedig az összetartó, igazi csapatként dolgozó munkatársai?
Ahol a gyártás szakszerűen megszervezett, így szakmailag lehet fejlődni?
Ezért cserében Ön gördülékenyen beszél angolul és van tapasztalata logisztikusként?

Ügyfelünk 140 éves tapasztalattal a háta mögött fejleszti termékeit a fenntartható termelékenység jegyében. Gyártóüzemeik több, mint 20 országban vannak jelen. Termékeinek és szolgáltatásainak kínálatába a kompresszorok, levegőkezelő rendszerek, építőipari és bányászati berendezések, ipari szerszámok és szerelési rendszerek mellett értékesítés utáni szolgáltatások és bérleti lehetőségek is tartoznak.

A magyarországi gyártóüzemben pneumatikus ipari szerszámok előállítása folyik.

A gyártási tevékenység támogatását végző LOGISZTIKAI csapatba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

OPERATÍV BESZERZŐ

Feladatok:

  • Termeléshez szükséges anyagok megrendelése,
  • Megrendelések kezelése, nyomon követése, visszaigazolások begyűjtése, a vállalatirányítási rendszerben történő adminisztrációja,
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és a belső részlegekkel,
  • Felmerülő hiány – ill. sürgős anyagok kezelése, érintettek időben történő informálása,
  • A termelés-tervezés támogatása, információ szolgáltatása,
  • Bejövő fuvarok megszervezése, a legkedvezőbb és leggazdaságosabb fuvarozási forma kiválasztásával,
  • Import fuvarok követése egészen az árubeérkezésig, bekönyvelésig,
  • Beszállítói problémák, beszállítói kérések kezelése, ügyintézése,
  • Kiadott rendelések monitorozása, szállítási határidők betartásának proaktív ellenőrzése,
  • Felmerülő szállítási problémák esetén azonnali intézkedés, szükség esetén a felettes, beszállító fejlesztők - ill. stratégiai beszerzők bevonásával,
  • A számítógépes rendszerben adatok bevitele és lekérése, kimutatások készítése, értékelése, elemzése.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség,
  • Legalább 2 – 3 éves tapasztalat műszaki termékeket gyártó cégnél OPERATÍV beszerzésben,
  • Közép szintű angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez,
  • MS Office ismeretek, elsősorban Excel erős ismerete.

Előnyök:

  • Főiskolai vagy Egyetemi végzettség,
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Vámügyintézési ismeretek,
  • EKÁER adminisztrációs tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos felelősség, problémamegoldási lehetőség,
  • Skandináv kultúra várja a leendő munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Anyaggazdálkodás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Szállítmányozás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Gyártástervezés (JIT) / Beszerzés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Supply Chain Menedzsment