Állásajánlat: JUNIOR SZOFTVERFEJLESZTŐ / Budapest

Állásajánlat: JUNIOR SZOFTVERFEJLESZTŐ
Hivatkozási szám: MSTOFFIC-0001

Pályakezdő szoftverfejlesztőként keresed azt a munkahelyet, ahol megalapozhatod szakmai karrieredet?

Szeretnél nemzetközi környezetben dolgozni, ahol napi szinten hasznosíthatod és fejlesztheted az angol nyelvtudásod?

Szeretnél olyan cégnél elhelyezkedni, ahol a szakmai előrelépésed és fejlődésed biztosított a következő években?

Ha igen, pályázd meg most ezt a pozíciót!

Ügyfelünk a századforduló óta működő, dinamikusan fejlődő, terméktervezéssel, -fejlesztéssel és gyártással foglalkozó konszern magyarországi vállalata. Az 1990-es években alapították hazánkban a jelenleg 800 fővel működő gyáregységüket Kelet-Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket.

2008 - ban az IT osztályból különvált egy Application Development Centre, amely időközben kompetencia központtá vált. A fejlődés magával hozta a informatikai szakértő csapat bővülését újabb funkciókkal, ezért keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

JUNIOR FEJLESZTŐ

Olyan fejlesztők jelentkezését várjuk, akik élnek-halnak azért, hogy eredményeket érjenek el és sikeresen megoldják a problémákat. Nem "fogaskereket", hanem "motort" keresünk!

Feladatok:

  • Microsoft technológiák fejlesztése (.NET-Apps, PowerApps, ModernApps, Win10-Apps, NextGen Intranet Solutions, SharePoint Solutions, Office365 Flow Solutions, Nintex Workflow Solutions, Search Solutions, IT Service Portal),
  • Szükséges dokumentációk módosítása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi INFORMATIKAI végzettség,
  • 0,5 - 1 év tapasztalat szoftverfejlesztési projektekben,
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • Tapasztalat az alábbi területeken: Office365, Microsoft SharePoint 2013, 2016 és SharePoint Online.

Juttatások, ajánlat:

  • Előrelépési lehetőség,
  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Külföldi betanulási lehetőség,
  • Konszern szintű projektek várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, angol és magyar önéletrajzzal pályázz!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C# / .Net / ASP)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista